Święty Mikołaj istnieje naprawdę!
6 grudnia 2019
Tanecznym krokiem do mistrzostwa
16 maja 2022

Złota Gwiazda pomaga nawet najlepszym. Tym razem włączyliśmy się w charytatywną aukcję na rzecz pierwszoligowego zespołu KS Norwid z Częstochowy.

Idea sportu, której myślą przewodnią jest między innymi fair play wpisuje się w klimat i działalność naszej Fundacji. Uważamy, że nie tylko rywalizacja, nie tylko najlepszy wynik są w życiu najważniejsze. Najważniejsza jest w życiu postawa, dlatego integracja ze światem sportu, kibicami i sympatykami tylko poszerza zakres naszej działalności.

Klub KS Norwid Częstochowa sukcesywnie od kilku lat rozwija się i pnie w górę sportowych tabel dlatego pomagając w takich przedsięwzięciach pokazujemy prawidłowy kierunek działań i ich ważność.

Złota Gwiazda jest fundacją odpowiedzialną społecznie i nasz brand chcemy zawsze podkreślać przede wszystkim wymiernymi działaniami.

W październiku 2021 roku w Muzeum Wyobraźni Tomasza Sętowskiego ( który sam kiedyś został mistrzem Polski w skoku wzwyż )  odbyła się aukcja i spotkanie sympatyków siatkówki. Złota Gwiazda wraz z przyjaciółmi była współorganizatorem tego eventu.

Można było zobaczyć dzieła takich artystów jak wspomniany Tomasz Sętowski, Edward Dwurnik, Ewa Minge czy Rafał Olbiński.