MISTRZOWIE SZTUKI MISTRZOM SPORTU
2 listopada 2021
Młodzi przedsiębiorcy
16 czerwca 2022

W kwietniu 2022 roku zwróciła się do Fundacji Złota Gwiazda Szkoła Tańca Dobrowolscy o pomoc uczniom szkoły, którzy w wybitny sposób zaznaczyli swoimi sukcesami swoją bytność w dziedzinie sportu jakim jest taniec.

Szkoła od ponad 18 lat kształci młodzież w kilku kategoriach tanecznych i zawsze dzieje się to w wysokimi sukcesami. Mówiąc tylko o tych najważniejszych wymienić należy wiele tytułów w klasie mistrzowskiej jak np. „Mistrz Polski PTT w 10 Tańcach” , tytuł Mistrza w Mistrzostwach Okręgu Śląskiego PTT w stylu latynoamerykańskim, tańcach standardowych w tym finalistów „Mistrzostw Świta w 10 Tańcach” kategorii U19 i GPP w każdej kategorii wiekowej.

Mając na uwadze nasze założenia statutowe w wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się w pomoc Szkole. Taniec, dyscyplina towarzyska ucząca kultury i wdzięku jest naszym zdaniem niezwykle potrzebna w wychowaniu młodzieży nawet jeśli nie są to tak profesjonalni tancerze i tancerki jak uczniowie Szkoły Tańca Dobrowolscy. Nie mniej jednak po zapoznaniu się z sukcesami Szkoły z pełną świadomością chcemy pomóc i inwestować w rozwój zawodniczy. Sukcesy jednych zachęcają innych do pracy i tak rozumiemy naszą rolę we wspieraniu rozwoju utalentowanej młodzieży.

Szkoła planuje kilkudniowe szkolenia wyjazdowe z najlepszą kadrą trenerską w Polsce i Europie oraz stacjonarne szkolenia grupowe czołowymi trenerami konsultantami branży tanecznej.